ATATÜRK SÜFYAN DEĞİL Dİ

2015-11-10 13:12:00
ATATÜRK SÜFYAN DEĞİL Dİ |  görsel 1
ATATÜRK SÜFYAN DEĞİL Dİ |  görsel 2

ATATÜRK HAKKINDA

ATATÜRK HAKKINDA ÜSTADA İSNAD EDİLEN VE AHİR ZAMAN ŞAHISLARINDAN DİYE BAHSEDİLEN BAHİSLER UYGUN DÜŞMEMEKTEDİR. ATATÜRK CELALLİ BİR ASKER, DİRAYETLİ BİR YÖNETİCİ AMA CELALLİ OLDUĞU KADAR DA ADALETLİDİR. KRAL OLAMK YERİNE DEMOKRASİYİ, CUMHURİYETİ TERCİH ETMİŞTİR. YAPTIKLARINI İSLAM ADINA YAPTIĞINI İDDİA ETMEMİŞTİR. HELE KENDİSİNİ KURANDAN BİR SURE İLE İLİŞKİLENDİRMEMİŞİTR. BAŞKALARININ İDDİA ETTİĞİ GİBİ İSLAM DÜŞMANI DA DEĞİLDİR. TEFSİR VE MEAL YAZDIRDIĞI SÖYLENMEKTEDİR.

ATATÜRKÜN SIFATLARI VE UYGULAMALARI DA SÜFYAN TANIMINA UYMAMAKTADIR; BUNLAR DA İFTİRA GİBİDİR. ÜSTAD SÜFYANI MANA ALEMİNDE GÖRDÜM DEMİŞ, O'NU BEŞERDE GÖRDÜ. ATATÜRK MÜSRİF DEĞİL, MİLLETİN MALINI, CANINI KORUMUŞTUR. ATATÜRK ÇOCUKLARA VE ÖLÜLERE BUGZ ETMEMİŞTİR, TAM TERSİNE İFADELERİ ÇOKTUR. KENDİSİNİ HZ ÖMERE BENZETMEZ. MASONLAR VE YAHUDİLERLE İŞBİRLİĞİ YAPMAMIŞ; 1934 TE MASON LOCALARINI KAPATTIRMIŞTIR. 

ATATÜRK CEHALETLE VE TAASSUBLA MÜCADELE ETMİŞTİR. SÜFYAN İSE BUNLARI KULLANIR. SÜFTAN İRAN YAHUDİLERİNDEN OLUP TÜRKLERİN İÇİNDE ORTAYA ÇIKAR. BU DA ATATÜRKE UYMAMAKTADIR. SÜFYAN HUKUKU BOZAR, ATATÜRK ÇAĞDAŞ BATI HUKUKUNA UYGUN BİR HUKUK İSTEMİŞTİR. DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ŞUALARDAN 5. ŞUA OKUNABİLİR. ÜSTAD 5. ŞUAYI 1926 DA YAZMIŞTIR AMA ATATÜRKE İSNED EDİLMEMESİ İÇİN 1956 DA YAYINLANMASINA İZİN VERMİŞTİR...

0
0
0
Yorum Yaz