BEN KİMİM

2014-01-31 08:06:00

 

          BEN KİMİM, BİR KUL, KÜLLDEN GELEN BİR GÜL; BİR SANATI YARADAN, BİR SIFATI DONATAN. DÜNYANIN ÖZÜ USARESİ; O DA KAİNATTAN BİR ÖZ OLAN; BİR AKIL, BİR ŞUUR; BİR CAN Kİ O DA BELKİ O'NDAN. GİİTİĞİM HER YERDE FETHEDERİM BASTIĞIM YERİ; İNSANLIĞIN ORTAK DEĞERLERİNİ, ORTAK İDEALLERİNİ, ADALETİ SAVUNAN; BU ADALET, GAYRET, SABIR VE FEDAKARLIK ADACIKLARININ HER BURCUNDA İSLAM AHLAKINI, TÜRK'ÜN HİLAL,İNİ DALGALANDIRAN; TEBLİĞ VE TEMSİL ERLERİ; RIZAYI İLAHİYE KOŞAN. EVRENSEL İNSANİ, YÜKSEK İSLAMİ DEĞERLERİ VE İDEALLLERİ SAVUNAN, AKIL VE VİCDAN ÖLÇÜLERİ İLE TÜM İNSANLIĞA UMUT OLAN.

      ULAŞTIĞIM YERDE TAŞ DUVARLAR, YÜKSEK BURÇLER DEĞİLDİR; SELAMLA, KELAMLA, KALEMLE, ALLAH'IN EVİM DEDİĞİ, GÖNÜLLERDİR; KALBLERDİR FETHEDİLEN. ANADOLU'NUN ZEKATI, SADAKASI, İNFAKLARI İLE DESTEKLENEN, BAŞKA KİMSEYE SÖZ HAKKI VERMEYEN, EĞİLMİYEN; FEDAKARLIKTA SINIR TANIMAYAN, YAŞAYAN SAHABE MİSALİ GENÇLERİN, ADANMIŞ RUHLARIN SAMİMİ GAYRETİ, SONSUZ SABRIDIR; GİTTİĞİ YERDEN GERİ DÖNMEYİ DÜŞÜNMEYEN.

      VE SAHİPLERİ VARDIR GELMİŞ GEÇMİŞ GÖNÜL ERLERİNDEN BÜTÜN BUNLARIN; ÇÜNKÜ YAPILANLAR BİLİNİR İLAHİ EMİRDEN. YİNE DE SORARSAN BEN KİM MİYİM; HER KUL GİBİ BİR ALLAH'IN RIZASINI UMAN, CENNETİNE TALİP OLAN; YAPTIKLARI İLE DEĞİL RAHMETİNİN BÜYÜKLÜĞÜNE İNANAN. DAHA NE.

0
0
0
Yorum Yaz