DÜNYA FİNANS SAVAŞLARI

2013-07-02 23:39:00
 
BU BİR FİNANS SAVAŞI

TÜM VATANSEVERLERİ, HUMANİSTLERİ, MÜSLÜMANLARI, MEDENİ İNSANLARI, HALİS NİYETLİLERİ UYANMAYA, KENDİNE GELMEYE, DİYALOG VE UZLAŞMAYA DAVET EDİYORUM. AKIL VE VİCDAN SAHİPLERİNE SESLENİYORUM. ALDANMIŞ OLANLAR, ALDATILMIŞ OLANLAR, BİLGİSİ OLMAYANLAR, SENERYOLARIN SENARİSTLERİNİ GÖREMEYENLER; OLAYIN BİR FİNANS SAVAŞI OLDUĞUNU; ARAÇ OLARAK DA İNFORMASYON VE SİBER SİSTEMİN, SANAL ALEMİN ALEMİN KULLANILDIĞINI NE ZAMAN GÖRECEKLER VE ANLAYCAKLAR. ULUSLARARASI SERMAYENİN SİYONİSTLERİN KONTROLÜNDE OLDUĞUNU VE SİYONİZMİN KÜFRÜ TEMSİL ETTİĞİNİ NE ZAMAN GÖRECEKSİNİZ İDRAK EDECEKSİNİZ.

DÜNYADA EN BÜYÜK NİFAKLARDAN SAYILAN 1. DÜNYA SAVAŞI, HAMMADDE PAYLAŞIM SAVAŞI DEĞİL MİYDİ ? VE 35 MİLYON İNSANIN ÖLÜMÜNE NEDEN OLMADI MI?. 2. DÜNYA SAVAŞI PAZAR PAYLAŞIMI SAVAŞI İDİ. 55 MİLYON İNSANIN ÖLÜMÜNE SEBEP OLDU. ÜÇÜNCÜ SAVAS İSE İNFORMASYON VE SİBER SAVAŞ OLACAK; CEPE MEPE OLMAYACAK. İNANÇ VE KÜFÜR SAVAŞI OLACAK. İNSANLARIN İNSANLIĞI, İNANCI, DEĞERLERİ RUHU ÖLECEK; ÖLDÜRÜLECEK.

EY BÜYÜK TÜRK MİLLETİ; EY İSLAM MİLLETİ, EY GÜZEL İNSANLAR, EY İNSAN OĞLU İNSANLAR; EY MÜSLÜMANLAR, EY KİTAP EHLİ OLANLAR; EY VİCDAN SAHİBİ, AKIL SAHİBİ İNSANLAR, ŞUUR SAHİBİ VARLIKLAR UYANIN; AKIL VE VİCDAN GÖZLÜKLERİN TAKIN VE VE TAKIN DA PERDENİN ARKASINDA Kİ GERÇEKLERE BAKIN; YAPILMAK İSTENENİ; VARILMAK İSTENEN YERİ; GERÇEKLERİ, PERDENİN ARDINDAKİNİ GÖRMEYE ÇALIŞIN. TANIŞIN, DİYALOG KURUN, UZLAŞIN; BARIŞIN,YARDIMLAŞIN DAHA BU DÜNYADA BEŞERDE İKEN CENNETE ULAŞIN. 

0
0
0
Yorum Yaz