TAHRİR HEVESLİLERİ

2012-07-09 16:46:00

 

         Tahrir meydanı heveslileri var; vicdansız, merhametsiz, kör, sağır, ruhsuz; belki inançsız. bu hem maymundan geldiklerine inannır, hem de asalet ve asıllık taslarlar; kendilerine beyaz ..... derler ama kalblerinde nokta kadar beyaz alan yoktur; cehennemdeki kömür kadar karadırlar ve oraya da layıktırlar. onlar kendileri kömürken karalamaya çalıştıkları insanların elmas olduğunu da göremezler. HEM CUNTACI OLACAKSIN; İSTİBDATI SAVUNACAKSIN HEM DE TAHRİR BEKLEYECEKSİN; AŞAĞILADIĞIN KÜÇÜMSEDİĞİN HALKTAN; EY RİYAKAR. SEN HALKA DEMOKRASİYİ ÇOK GÖREN DEĞİL MİSİN?

        İSTEDİKLERİ, çatışma, ateş, kan ölümler kaos, gözyaşı... bunlar aynı zamanda 68 uşağı; kendilerini kullandırmayı severler. 70 li yıllarda binlerce gencin üne neden oldular. şimdi yeniden kan kokusuna suamışlar. bu millet kandil bitsin derken yaeni kandil özlemleri var yüreklerinde. oysa " İNSANLIK İÇİN ASIL OLAN SULHTÜR".

        Onların tahrirleri cumcum mitingleri idi; olmadı; olamadı; olamaz da; çünkü onlar ruhsuz; çünkü onlar asalak ve her şeyi birilerinden beklerler; asla fedakarlık yapmazlar; ne olduğunu da bilmezler; yapanlar da negatif unsurlara çalışır (türkan saylan vb.). onlar pis ruhlarındaki nefsani arzularını kusarlar; ama beyaz türkmüş; önce türkler mi? başka bir şeyin artıkları mı? hem türk olsa ne yazar; islamiyet olmasa türklük de gider azar azar.

       Biz Hakk'tan ve halktan yana oldukca; Yaratıcıya dayandıkca korkacak bir şey yoktur. ancak biz sapmışsak da kurtaracak bir şey yoktur. 

0
0
0
Yorum Yaz